K čemu slouží Vezmisi.cz

Náš projekt slouží všem dobrým lidem, kteří chtějí svými věcmi podpořit ty, které tolik věcí nemají. Zároveň pomáhá majitelům zbavit se zachovalých věcí, které již nepotřebují.

Znáte to. Tolik věcí kolem sebe a nic z toho už vlastně nepotřebujete. A přitom jsou kolem nás lidé, které by právě onu konkrétní věc ocenili ... na doma, na zahradu ... třeba právě něco podobného co Vy nepotřebuejete, právě oni hledají!

A takto funguje koloběhěh věcí, které mohou posloužit ještě jiným potřebným lidem, zkrátka někomu jinému, který zase pošle do oběhu něco, co zrovna Vás zaujme a za co budete rádi. Věci, které ještě mohou udělat radost někomu jinému najdete na našem webu vezmisi.cz

Není nutné vyhazovat věci, které mají ještě nějakou hodnotu jen proto, že je již nepotřebujete. Není nutné skladovat věci, které Vám jen zabírají místo.

Udelejte radost jiným lidem a v konečném důsledku i sami sobě. Sledujte naši stránku pravidelně, protože dobré a potřebné věci se zde dlouho neohřejí.

Podpořte projekt pro dobrou věc a rozhlédnětě se kolem sebe. Každý má kolem sebe alespoň jednu věc, o které ani neví, že doma má. Zjistíte, že skladování nepotřebných věcí Vám novou energii nepřinese. Uvidíte, jak se Vám uleví.

Jak výměna věcí funguje

Vyfotíte věc, kterou chete někomu darovat. Vyplníte kontakt na Vás. Zájemce se s Vámi spojí a pro věci si přijede.

Vše záleží na osobní domluvě. Pokud se jedná o větší věc, zařídí Vám i demontáž - tím Vám také pomůže věci se rychle a bezproblémově zbavit a uvolnit Vám místo pro něco potřebného. Nikam nic neposíláte, s ničím nikam nejezdíte. Vše zdarma a rychle vyřízeno.

Není nutné utrácet nehorázné sumy za nové věci, které nám dělají radost jen krátkou dobu. Udelejte si radost na našem webu vezmisi.cz a udělejte radost i ostatním.

Vaše karma i vaše peněženka to nakonec ocení.